Reklama

Bez uprawnień i z promilami

Wczoraj w godzinach wieczornych 29 - letni mieszkaniec Przedwojowa prowadził swojego VW Golfa będąc mocno pijanym, a do tego bez prawa jazdy. Swoim zachowaniem spowodował poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, a w konsekwencji jadąc od strony Lubawki drogą K5, doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym prawidłowo Nissanem Micrą.

 

29 - latek nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania samochodami. Badanie kierowcy na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu pokazało wynik niemalże 3,5 promila. W samochodzie w chwili zdarzenia znajdował się jego nietrzeźwy sąsiad. Kierowca odpowie za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości, za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, a dodatkowo zostanie nałożona na niego grzywna w postaci mandatu karnego, za kierowanie pojazdem bez wymaganych do tego uprawnień.

asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama