W czwartek (14 marca) minął termin zgłaszania kandydatów na wójtów i burmistrzów. W tym terminie zgłoszony został tylko jeden kandydat na wójta gminy Kamienna Góra.
Kandydaturę Patryka Strausa zgłosił KWW Współpraca. Gminna Komisja Wyborcza wyznaczyła dodatkowy termin, w którym można dokonać kolejnych zgłoszeń. Komitety mogą zgłaszać kandydatów do 20 marca do godziny 15:00.
Gminna Komisja dyżurować będzie 18 i 20 marca w godzinach 14-15 w Urzędzie Gminy Kamienna Góra.
Jeśli nie zostanie zgłoszony drugi kandydat, wybory i tak się odbędą. Na kartach do głosowania będzie jedno nazwisko i dwie rubryki, Tak i Nie. Jeśli większość wyborców odda głos na Nie, jedyny kandydat nie będzie wójtem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze