Reklama

Dodatkowy termin zgłaszania kandydatów na wójta gminy Kamienna Góra

W czwartek (14 marca) minął termin zgłaszania kandydatów na wójtów i burmistrzów. W tym terminie zgłoszony został tylko jeden kandydat na wójta gminy Kamienna Góra.

Kandydaturę Patryka Strausa zgłosił KWW Współpraca. Gminna Komisja Wyborcza wyznaczyła dodatkowy termin, w którym można dokonać kolejnych zgłoszeń. Komitety mogą zgłaszać kandydatów do 20 marca do godziny 15:00. 

Gminna Komisja dyżurować będzie 18 i 20 marca w godzinach 14-15 w Urzędzie Gminy Kamienna Góra.

Jeśli nie zostanie zgłoszony drugi kandydat, wybory i tak się odbędą. Na kartach do głosowania będzie jedno nazwisko i dwie rubryki, Tak i Nie. Jeśli większość wyborców odda głos na Nie, jedyny kandydat nie będzie wójtem.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama