Reklama

Bez przemocy w dwójce

Wczoraj (wtorek, 4 czerwca) uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze wzięli udział w obchodach Dnia Bez Przemocy. W szkole podsumowane zostały działania realizowane w ramach ogólnopolskiego programu "Szkoła bez przemocy".



W cyklu imprez udział wzięli uczniowie, rodzice i nauczyciele. Spotkanie rozpoczęła Sztafeta przeciw przemocy, w której uczestniczyli uczniowie wszystkich klas. Kolejnym punktem obchodów był VI Szkolny Rajd Dzieci, Młodzieży i Dorosłych "Bobrzanie 2013". Uczniowie wzięli również udział w turnieju wiedzy krajoznawczej oraz w konkurencjach sprawnościowych.

W szkole można było także obejrzeć wystawę plakatów przygotowanych przez uczniów wszystkich klas. Propagowane hasło brzmiało "Agresji i przemocy mówimy NIE!".

Na zakończenie dnia wszystkie klasy odśpiewały przygotowane wcześniej piosenki wyrażające sprzeciw wobec niewłaściwych postaw i zachowań.
Imprezę zorganizowali Danuta Cierpikowsk i Marek Homoncik przy wsparciu pozostałych nauczycieli i rodziców.

Impreza odbyła się w ramach realizacji programu edukacyjno-profilaktycznego "Mądrze żyć", którego głównym sponsorem jest Gmina Miejska Kamienna Góra.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama