Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj (poniedziałek, 2 czerwca) w imprezie Bobrzanie przeciw przemocy.
Nazwa imprezy nie jest przypadkowa. W szkole odbył się bowiem VI Szkolny Rajd Bobrzanie, w ramach którego uczniowie pieszo zwiedzili Kamienną Górę i okolice. Przed wymarszem na trasę uczniowie, rodzice, nauczyciele i przedstawiciele straży pożarnej rywalizowali w II biegu sztafetowym. Trasę wyznaczono wzdłuż budynku szkoły.
Po powrocie z trasy rajdu na dzieci czekały ciepłe kiełbasy z grilla.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze