Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia kolejnego "dziwnego" rozwiązania zastosowanego podczas niedawnego remontu ulicy w Kamiennej Górze.
Tym razem zdjęcie wykonane zostały na ul. księcia Bolka I.
- W tych miejscach zawsze były przejścia na Osiedle, po remoncie, drogowcy zrobili miejsce na trawnik, ale jak widać na obu zdjęciach, ludzie dalej przechodzą w tych miejscach. Jeszcze bardziej widoczne będzie, gdy urośnie trawa. - napisał internauta.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze