Dzisiaj (środa, 30 stycznia) po godzinie 12 na terenie gminy Marciszów policjanci prowadzili pościg. Gonili dostawczego peugeota.
Policjanci z Marciszowa chcieli zatrzymać dostawczaka do kontroli. Kierowca zamiast zatrzymać się, rozpoczął ucieczkę. Policjanci pojechali za nim z wykorzystaniem sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Kierowca peugeota wjechał w pola i rozpoczął ucieczkę pieszo. Funkcjonariusze dogonili go i zatrzymali.
Okazało się, że peugeota prowadził 40-latek. Mężczyzna był trzeźwy, ale ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo samochód nie miał ważnego przeglądu technicznego praz obowiązkowego ubezpieczenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze