Reklama

Bez porażki

W niedzielę (11 maja) w Łomnicy rozegrany został turniej orlików. Kamiennogórska Olimpia zdobyła pierwsze miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze.


Olimpia ? Łomnica 3-0
Olimpia ? Kowary 3-0
Olimpia ? Przedwojów 2-0
Olimpia ? Marciszów 3-1
Olimpia ? Świerzawa 1-0

Bramki dla Olimpii strzelali: Marcel Chmielewski -2, Oskar Trzebiński ? 4 ,Przemek Wińcza ? 1, Oliwier Zwolski-5

Skład Olimpii: Marcel Chmielewski, Oskar Trzebiński, Przemysław Wińcza, Maciej Mszański, Oliwier Zwolski, Oliwier Legutko, Dominik Gomółka, Dominik Łuszczyński, Fabian Plata, Damian Pietrzykowski Trener: Piotr Cukier. Kierownik drużyn: Rajmund Gądek.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama