W niedzielę (11 maja) w Łomnicy rozegrany został turniej orlików. Kamiennogórska Olimpia zdobyła pierwsze miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze.
Olimpia ? Łomnica 3-0
Olimpia ? Kowary 3-0
Olimpia ? Przedwojów 2-0
Olimpia ? Marciszów 3-1
Olimpia ? Świerzawa 1-0
Bramki dla Olimpii strzelali: Marcel Chmielewski -2, Oskar Trzebiński ? 4 ,Przemek Wińcza ? 1, Oliwier Zwolski-5
Skład Olimpii: Marcel Chmielewski, Oskar Trzebiński, Przemysław Wińcza, Maciej Mszański, Oliwier Zwolski, Oliwier Legutko, Dominik Gomółka, Dominik Łuszczyński, Fabian Plata, Damian Pietrzykowski Trener: Piotr Cukier. Kierownik drużyn: Rajmund Gądek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze