Od stycznia 2014 roku w Lubawce nie zmienią się stawki za dostawę wody i odbiór ścieków. Uchwałę w tej sprawie podjęli dzisiaj (czwartek, 28 listopada) radni.
Podczas sesji radni przyjęli uchwałę przedłużającą obowiązywanie tegorocznych stawek na cały 2014 rok. Oznacza to, że mieszkańcy nadal płacić będą 4,32 zł za dostawę wody i 5,67 zł za odbiór ścieków. Niezmieniona (4,32 zł) pozostaje również wysokość pobieranego abonamentu,
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze