Reklama

Bez podwyżki

W porządku obrad dzisiejszej (czwartek, 29 marca) rady miejskiej w Lubawce znalazła się uchwała podwyższającej opłaty za odbiór odpadów.

 

Zgodnie z projektem obie stawki wzrosnąć miały o 3 zł. Za odbiór odpadów segregowanych każdy mieszkaniec miałby zapłacić 15 zł, za niesegregowane 21 zł.

Była to już druga próba przyjęcia nowych stawek. Poprzednio radni przesunęli głosowanie prosząc o konsultacje z mieszkańcami. Dzisiaj odbyło się głosowanie projektu uchwały.

Jeden radny, Sławomir Antoniewski, wstrzymał się od głosu. Reszta obecnych (12 radnych) zagłosowała przeciwko. Uchwała nie została przyjęta.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama