W porządku obrad dzisiejszej (czwartek, 29 marca) rady miejskiej w Lubawce znalazła się uchwała podwyższającej opłaty za odbiór odpadów.
Zgodnie z projektem obie stawki wzrosnąć miały o 3 zł. Za odbiór odpadów segregowanych każdy mieszkaniec miałby zapłacić 15 zł, za niesegregowane 21 zł.
Była to już druga próba przyjęcia nowych stawek. Poprzednio radni przesunęli głosowanie prosząc o konsultacje z mieszkańcami. Dzisiaj odbyło się głosowanie projektu uchwały.
Jeden radny, Sławomir Antoniewski, wstrzymał się od głosu. Reszta obecnych (12 radnych) zagłosowała przeciwko. Uchwała nie została przyjęta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze