Reklama

Bez oświetlenia ? Twoja powiatowa

Od kilku dni internauci skarżą się na brak oświetlenia ulic na terenie miasta Kamienna Góra. Jak się okazuje nikt nie zgłosił zaistniałej sytuacji do Urzędu Miasta.

 

Jak informują internauci w nocy nie świecą się lampy uliczne min. przy ulicy Papieża Jana Pawła II, Waryńskiego, Broniewskiego, Wojska Polskiego, części Spacerowej. Problem dotyka mieszkańców tych ulic, którzy nie czuja się bezpiecznie po zmierzchu. 

Jak się dowiedzieliśmy w Urzędzie Miasta, nikt z mieszkańców do tej pory nie zgłosił problemów z oświetleniem ulic. Brak oświetlenia można zgłaszać do Wydziału Infrastruktury lub bezpośrednio na Pogotowie Energetyczny (tel 991)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama