Ewa Kocemba, burmistrz Lubawki unieważniła przetarg na zadanie "Zwiększenie efektywności energetycznej zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce". Powodem był brak chętnych do jego realizacji.
Zaplanowane prace obejmować miały m.in. wymianę okien, wykonanie nowej posadzki na parterze, wykonanie pochylni dla niepełnosprawnych w holu, wymianę drzwi zewnętrznych, ocieplenie dachów i stropów. Oświetlenie miało zostać wymienione na energooszczędne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze