Wczoraj (środa, 4 marca) wojewoda dolnośląski wydał decyzję ważną dla wszystkich odwiedzających chorych w szpitalach na terenie całego województwa.
Wojewoda nałożył na szpitale obowiązek wprowadzenia zakazu odwiedzin pacjentów w szpitalach. Decyzje dotyczą prawie 50 szpitali na terenie województwa, w tym obu szpitali w Kamiennej Górze - Powiatowego Centrum Zdrowia i Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji.
Decyzja wydana została prewencyjnie w związku z wystąpieniem w Polsce koronawirusa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze