Lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przed chwilą ogłosił nazwiska tzw. "jedynek" na listach wyborczych do Sejmu.
W okręgu jeleniogórsko-legnickim, którego częścią jest powiat kamiennogórski, listę PiS do Sejmu otwierać będzie Adam Lipiński.
Najprawdopodobniej drugie miejsce na liście będzie miała Elżbieta Witek, a trzecie Marzena Machałek. Na każdej liście znaleźć może się 24 kandydatów. Taka sama kolejność była na liście w wyborach do Sejmu w 2015 roku. Wtedy PiS zdobył 5 mandatów. W całym okręgu wybieranych jest 12 posłów.
fot. PiS
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze