Nie odbył się zaplanowany na dzisiaj (niedziela, 2 czerwca) mecz Orła Lubawka z Czarnym Strzyżowiec.
Mecz miał być rozegrany w Lubawce. Na stadion nie przyjechała drużyna gości. Sędziowie punktualnie wyszli na murawę i poczekali regulaminowy kwadrans.
Gospodarze liczą na 3 punkty zdobyte walkowerem. Ostateczna decyzja należy jednak do OZPN.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze