Samorządy w różnych częściach Polski walczą z reklamami szpecącymi centra miast lub ograniczającymi widoki, zasłaniającymi zabytki. Metodą na uregulowanie reklamowego gąszczu są uchwały określające zasady umieszczania reklam, ich wielkość.
Wzdłuż głównej drogi prowadzącej do granicy w Lubawce przybyły reklamowych banerów. Zawieszone zostały m.in. na płocie wokół dawnego kościoła ewangelickiego przy al. Wojska Polskiego, a więc w centrum Lubawki. Na pewno rzucają się w oczy, ale czy to estetyczny widok?
Może burmistrz i radni Lubawki, wzorem innych samorządów, powinni uregulować zasady umieszczania reklam w gminie?

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze