Reklama

Będzie jak nowe?

W Lubawce trwa renowacja głównej płyty stadionu. Prace mają potrwać do końca sierpnia.


Ostatnie mecze sezonu piłkarze Orła rozgrywają na bocznej płycie. Na głównym boisku trwają prace mające poprawić stan murawy. Płyta poddana zostanie kilkakrotnemu odchwaszczaniu, nawożeniu. Odtworzona zostanie murawa przy bramkach, uzupełnione zostaną ubytki.

Prace kosztować będą 24 tys. zł. Finansuje je klub Orzeł Lubawka. Zarząd klubu napisał wniosek o dofinansowanie zabiegów. Koordynatorem projektu jest Andrzej Świątek. Urząd Marszałkowski przyznał na ten cel 20 tys. zł. Resztę klub musi wyłożyć z własnych środków.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama