Reklama

Będą szczepić jako pierwsi?

W sprawie szczepień na COVID-19 pojawia się coraz więcej informacji. Według Ministerstwa Zdrowia w pierwszej kolejności zaszczepieni mają być pracownicy ochrony zdrowia i seniorzy.

 

Jednostki ochrony zdrowia miały czas do 11 grudnia na zgłoszenie się do przeprowadzenia szczepień. Jeszcze dzień wcześniej przepisy i zasady przeprowadzenia szczepienia zostały zmienione. Na razie wiadomo, że pracowników ochrony zdrowia będą szczepiły szpitale włączone w tak zwaną sieć szpitali. W powiecie kamiennogórskim należą do niej:
- Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji, czyli DCR popularne ?sanatorium?
- Powiatowe Centrum Zdrowia, czyli szpital powiatowy w Kamiennej Górze.

W tej chwili (14.12.2020) wiadomo, że to te podmioty powinny być odpowiedzialne za przeprowadzenie szczepień na Covid-19 wśród pracowników służby zdrowia.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama