Reklama

Będą kontrolować

Podczas dzisiejszej (czwartek, 29 listopada) sesji rady miejskiej w Lubawce radni ustalili składy poszczególnych komisji. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyła się komisja rewizyjna, której członkowie przeprowadzają kontrole w miejskich instytucjach.

 

Chęć pracy w komisji rewizyjnej wyraziło dziewięcioro radnych z 15 zasiadających w radzie. Tak liczny skład komisji został zatwierdzony.

Składy poszczególnych komisji.

Komisja spraw społecznych i rolnictwa: przewodnicząca Elżbieta Chrapek, zastępca Aldona Ochmańska, Marek Szota, Leszek Osmolak, Mariusz Zbrzyzny, Rafał Czura, Wiesław Król.

Komisja rozwoju i budżetu: Przewodniczący Mariusz Głód, zastępca Krzysztof Jawor, Andrzej Ptaszkowski, Ewa Garbień, Izabela Stawarz-Lubiak, Oskar Najdek, Piotr Wiktorowski.

Reklama

Komisja skarg i wniosków oraz petycji: przewodniczący Rafał Czura, zastępca Mariusz Zbrzyzny, Piotr Wiktorowski, Marek Szota, Oskar Najdek, Elżbieta Chrapek, Aldona Ochmańska, Leszek Osmolak.

Komisja rewizyjna: przewodniczący Marek Szota, zastępca Leszek Osmolak, Elżbieta Chrapek, Andrzej Ptaszkowski, Ewa Garbień, Wiesław Król, Krzysztof Jawor, Aldona Ochmańska, Oskar Najdek.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama