Wczoraj wieczorem na terenie Kamiennej Góry policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Szybko okazało się, że nie będzie to zwykła kontrola.
Podczas wykonywania czynności policjanci wyczuli od rowerzysty woń alkoholu. Podczas badania 53-latek wydmuchał 2,3 promila.
Rowerzysta ukarany został mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze