Kolejny raz otrzymaliśmy zdjęcie miejsca wypoczynku przy ścieżce rowerowej Krzeszów - Kamienna Góra.
Jeden z internautów zrobić zdjęciu śmieci wokół kosza, ławki i stojaka na rowery ustawionych przy ścieżce rowerowej. W tym miejscu osoby korzystające ze ścieżki mogą odpocząć. Niestety w koszu zabrakło miejsca na odpady. Cześć leży wokół pojemnika.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze