Lubawka dla jednych jest końcem Polski, dla innych początkiem, bez względu na wybraną opcję, wjazd do miasta nie jest dobrą wizytówką kraju.
Już od byłego kamieniołomu między Przedwojowem a Lubawką jadący drogą krajową nr 5 widzą śmieci zalegające w przydrożnych rowach, na polach i w lesie. Większość to plastikowe worki w różnych kolorach.

Po przejechaniu przez przejazd kolejowy jest jeszcze gorzej. Teren pod nasypem kolejowym pełny jest śmieci, fatalnego obrazu dopełnia drzewo, na którego gałęziach widać tylko zniszczone worki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze