Nadleśnictwo Kamienna Góra poinformowało dzisiaj o smutnych efektach tegorocznej majówki. Na swoim profilu na facebooku pokazało widok z punktu między Chełmskiem Śląskim a Mieroszowem.
Autor zdjęcia pokazał co widać w lesie poniżej platformy widokowej. Leży tam kosz na odpady, obok rozrzucone są śmieci. Nadleśnictwo usunie bałagan, ale do tego momentu turyści będą musieli oglądać taką panoramę okolic.
Fot. fb / Nadleśnictwo Kamienna Góra / Krzysztof Ropek
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze