W salach szkoły podstawowej przy ul. Bocznej w Lubawce trwa (godzina 17:30) bal karnawałowy dla dzieci.
Impreza zorganizowana została w ramach propozycji Domu Kultury przygotowanych na ferie zimowe. Początkowo bal miał się odbyć w Domu Kultury, dzisiaj zabawę przeniesiono do szkoły. W Domu Kultury odbywa się inne spotkanie.
Dzieci uczestniczące w balu mogą wziąć udział w konkursie na najlepszy strój. Zabawę przewidziano do godziny 19. Do wspólnych tańców zapraszani są też rodzice i dziadkowie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze