W Przedszkolu Publicznym nr 2 (ul. Kościuszki) odbył się dzisiaj (piątek, 14 lutego) bal przebierańców.
Dzieci poprzebierały się. Na sali pojawiły się postacie z bajek i popularnych wśród maluchów filmów. Do zabawy dołączyły wychowawczynie dzieci. Najmłodsi bawili się do popularnych piosenek dla dzieci. W trakcie zabawy przeprowadzono rozmaite konkursy.
Wspólna zabawa na balu zakończyła Kolorowy Tydzień podczas którego dzieci poznawały m.in. zasady zdrowego żywienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze