Około 50 osób bierze udział w III Balu Charytatywnym. Zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz dzieci chorych onkologicznie z powiatu kamiennogórskiego.
Aktualizacja 19.11.2013
Jak informują organizatorzy największym powodzeniem cieszyły się: stół (1 900.00 zł), krzesła (1 000.00 zł) ufundowane przez przedstawiciela belgijskiej firmy, laska górnicza (1 500.00 zł), lampka górnicza (700.00 zł) przekazane przez Posła RP Ryszarda Zbrzyznego oraz filiżanki niemieckiej firmy ROSSENTAL z 1930 roku (900.00 zł).
Aktualizacja 18.11.2013
Podczas balu zebrano 9100 zł.
Oryginalna informacja
Podczas Balu licytowane będą przedmioty przekazane przez mieszkańców powiatu oraz głównie lokalne firmy. Z ciekawostek: do licytacji jest drewniany stół, którego wartość rynkowa to około 3000 euro, możliwość zorganizowania urodzin w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze czy karnety dla sportowców lub do restauracji.

Burmistrz Krzysztof Świątek ostrzy sobie zęby na ciupagę oraz lampkę górniczą przekazaną przez posła Ryszarda Zbrzyznego.

Uczestnikom Balu przygrywa zespół "Mi"aDor" z Jeleniej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze