Martyna Nieczyperowicz, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze awansowała do drugiego etapu konkursu "Bądźmy klimatyczni".
Do finałowego etapu zakwalifikowane zostały 42 prace uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Powiat kamiennogórski ma tylko jedną uczestniczkę.
Pracę Martyny oceniają obecnie Internauci. Głosowanie trwa do 24 lipca. Z jednego numeru IP można oddać jeden głos dziennie.
http://www.oze.pl/oze-4-kids/http://www.oze.pl/oze-4-kids/galeria-konkursowa-ii-etap-konkursu-badzmy-klimatyczni/pokaz/288

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze