W najbliższą sobotę (10 lutego) w Pisarzowicach odbędzie się YONEX Bad-Cup Pisarzowice rozgrywany w ramach IV Otwartego Turnieju Badmintona o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra.
Organizatorzy przewidzieli cztery kategorie: wesoły amator, senior 45+, OPEN, kobiety. Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00. Wpisowe to 40 zł. Zapisy telefoniczne: Zapisy: 605 056 090, 508 383 184.
Źródło: facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze