Reklama

Badminton ? szkoły ponadgimnazjalne

Dzisiaj (wtorek, 22 października) na sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących  w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w badmintonie  dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Do udziału w grach zgłosiły się trzy drużyny chłopców i trzy drużyny dziewcząt. Zwycięzcy zawodów awansowali do zawodów strefowych, które zostaną rozegrane w Szklarskiej Porębie

Wynik spotkania:
Dziewczęta:
 ZSO Kamienna Góra I ? ZSZ i O Kamienna Góra 3 : 0
 ZSO Kamienna Góra I - ZSO Kamienna Góra II 3 : 0
 ZSZ i O Kamienna Góra - ZSO Kamienna Góra II 0 : 3

Klasyfikacja końcowa:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra drużyna I
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra drużyna II
3. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra
Skład zwycięskiej drużyny: Dominika Niemiec, Magda Gredes


Chłopcy:
 ZSO Kamienna Góra II ? ZSZ i O Kamienna Góra 0 : 3
 ZSO Kamienna Góra I - ZSZ i O Kamienna Góra 3 : 0
 ZSO Kamienna Góra I - ZSO Kamienna Góra II 3 : 0

Klasyfikacja końcowa:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra drużyna I
2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra
3. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra drużyna II
Skład zwycięskiej drużyny: Krystian Lema Adrian Gawlik

Opiekunem dziewcząt i chłopów jest Katarzyna Filip-Murawska

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama