Dzisiaj (wtorek, 22 października) na sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w badmintonie dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
Do udziału w grach zgłosiły się trzy drużyny chłopców i trzy drużyny dziewcząt. Zwycięzcy zawodów awansowali do zawodów strefowych, które zostaną rozegrane w Szklarskiej Porębie
Wynik spotkania:
Dziewczęta:
ZSO Kamienna Góra I ? ZSZ i O Kamienna Góra 3 : 0
ZSO Kamienna Góra I - ZSO Kamienna Góra II 3 : 0
ZSZ i O Kamienna Góra - ZSO Kamienna Góra II 0 : 3
Klasyfikacja końcowa:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra drużyna I
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra drużyna II
3. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra
Skład zwycięskiej drużyny: Dominika Niemiec, Magda Gredes
Chłopcy:
ZSO Kamienna Góra II ? ZSZ i O Kamienna Góra 0 : 3
ZSO Kamienna Góra I - ZSZ i O Kamienna Góra 3 : 0
ZSO Kamienna Góra I - ZSO Kamienna Góra II 3 : 0
Klasyfikacja końcowa:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra drużyna I
2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra
3. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra drużyna II
Skład zwycięskiej drużyny: Krystian Lema Adrian Gawlik
Opiekunem dziewcząt i chłopów jest Katarzyna Filip-Murawska
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze