Trzeci już raz na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego prowadzimy badania ruchu turystycznego. Badanie ankietowe realizowane jest przez Katedrę Turystyki i Rekreacji UAM w Poznaniu oraz Sekcję Turystyki i Rekreacji SKNG UAM. Zapraszamy do udziału wszystkich turystów wędrujących po Karkonoszach - zadanie jest proste, wypełnijcie ankietę, która znajduje się pod linkiem: https://forms.gle/tk2yihzSsi5umH858 .
W tym roku badanie - poza preferencjami turystów, obejmuje też pytania dotyczące COVID-19. W imieniu studentów i naukowców prowadzących badanie dziękujemy za Wasz wkład!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze