Od 5 do 6 marca trwać będą badania ankietowe oraz badania marketingowe wielkości popytu w autobusach komunikacji. Na podstawie ich wyników powstanie "Projekt optymalnej sieci i oferty przewozowej komunikacji miejskiej w Kamiennej Górze".
Ankieterzy wyposażeni będą w legitymację umieszczoną w widocznym miejscu.
Równolegle, wszyscy mieszkańcy wypełnić mogą tę samą ankietę przez internet. Można to zrobić pod tym linkiem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdz5hNjUm85ZDwvmJqetfq5_jifNO-ti_hKMWHO1jVVIF93Ig/viewform
Formularz ankiety do wydrukowania i ręcznego wypełnienia można też pobrać ze strony Urzędu Miasta http://www.kamiennagora.pl/files/file/ankieta_Kamienna_Gora.pdf Po wypełnieniu ankiety tą drogą prosimy o przesłanie jej na skrzynkę [email protected] lub pozostawienie w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze