Reklama

Badamy kamiennogórską komunikację

Od 5 do 6 marca trwać będą badania ankietowe oraz badania marketingowe wielkości popytu w autobusach komunikacji. Na podstawie ich wyników powstanie "Projekt optymalnej sieci i oferty przewozowej komunikacji miejskiej w Kamiennej Górze".

 

Ankieterzy wyposażeni będą w legitymację umieszczoną w widocznym miejscu.

Równolegle, wszyscy mieszkańcy wypełnić mogą tę samą ankietę przez internet. Można to zrobić pod tym linkiem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdz5hNjUm85ZDwvmJqetfq5_jifNO-ti_hKMWHO1jVVIF93Ig/viewform 

Formularz ankiety do wydrukowania i ręcznego wypełnienia można też pobrać ze strony Urzędu Miasta http://www.kamiennagora.pl/files/file/ankieta_Kamienna_Gora.pdf  Po wypełnieniu ankiety tą drogą prosimy o przesłanie jej na skrzynkę [email protected]  lub pozostawienie w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama