W najbliższą sobotę (12 maja) odbędzie się kolejna edycja akcji profilaktycznej Badaj skórę raz w roku, a unikniesz wyroku!!!
O godzinie 16:00 w sali konferencyjnej w budynku przy ul. Kościuszki 6 rozpoczną się prelekcje. Podczas wykładów prowadzone będą zapisy na badania w kierunku nowotworów skóry i chorób tarczycy, które rozpoczną się o godzinie 17:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze