Reklama

Azoty w Jakuszycach

Wczoraj (czwartek, 14 stycznia) w Jakuszycach odbyły się pierwsze zawody z nowego cyklu "Karkonoska Liga Grupy Azoty". Z sukcesem startowali w nich zawodnicy MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.



Reprezentanci miszkowickiego klubu zajęli następujące miejsca:
Juniorzy C 3 km
Kacper Wojciechowski miejsce 5
Grzegorz Dereń miejsce 7

Juniorki C 3 km
Weronika Przemyślak miejsce 5
Wiktoria Przemyślak miejsce 6

Juniorki D 3 km
Amelia Jęczmieniak miejsce 1
Aleksandra Mikołajczyk miejsce 2
Weronika Leśniara miejsce 4
Weonika Mikołajczyk miejsce 7

Juniorzy E 2 km
Jakub Potoniec miejsce 10

Juniorki E 2 km
Kornelia Arendarczyk miejsce 10
Weronika Dyczkowska miejsce 11
Aleksandra Szajnowska miejsce 14
Dominika Leśniara miejsce 20
Emilia Czuba miejsce 22
Oliwia Arendarczyk miejsce 23

źródło: Skipol.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama