Wczoraj (czwartek, 14 stycznia) w Jakuszycach odbyły się pierwsze zawody z nowego cyklu "Karkonoska Liga Grupy Azoty". Z sukcesem startowali w nich zawodnicy MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.
Reprezentanci miszkowickiego klubu zajęli następujące miejsca:
Juniorzy C 3 km
Kacper Wojciechowski miejsce 5
Grzegorz Dereń miejsce 7
Juniorki C 3 km
Weronika Przemyślak miejsce 5
Wiktoria Przemyślak miejsce 6
Juniorki D 3 km
Amelia Jęczmieniak miejsce 1
Aleksandra Mikołajczyk miejsce 2
Weronika Leśniara miejsce 4
Weonika Mikołajczyk miejsce 7
Juniorzy E 2 km
Jakub Potoniec miejsce 10
Juniorki E 2 km
Kornelia Arendarczyk miejsce 10
Weronika Dyczkowska miejsce 11
Aleksandra Szajnowska miejsce 14
Dominika Leśniara miejsce 20
Emilia Czuba miejsce 22
Oliwia Arendarczyk miejsce 23
źródło: Skipol.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze