Kierowcy wyjeżdżający z Pisarzowic informują o awarii sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Białej i drogi wojewódzkiej Kamienna Góra - Kowary.
Według przekazywanych informacji sygnalizator na ul. Białej ma działające tylko światło pomarańczowe, które mruga. Na drodze wojewódzkiej światła działają.
Zachowajcie ostrożność.
Na tym skrzyżowaniu wprowadzone zamontowana została sygnalizacja świetlna na czas remontu. Ul. Biała to objazd remontowanej ul. Głównej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze