Dzisiaj (środa, 16 stycznia) w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się półfinał strefy jeleniogorskiej w pilce siatkowej chłopców szkół licealnych.
W zawodach uczestniczyły trzy drużyny. ZSO Kamienna Góra, 1. LO Bolesławiec oraz Zespół Szkół Elektronicznych Jelenia Góra.
Zawody wygrała drużyna ZSO Kamienna Góra, która pokonała obu przeciwników po 2:0. Drugie miejsce zajęł ZSE z Jeleniej Góry wygrywając z 1. LO Boleslawiec 2:0. Dwie najlepsze drużyny uzyskały awans do finału strefy jeleniogorskiej, który odbędzię się w Bolesławcu 24 stycznia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze