Dzisiaj (czwartek, 5 czerwca) w Bolesławcu rozegrane zostały zawody strefy jeleniogórskiej szkół gimnazjalnych w plażowej piłce siatkowej chłopców.
Powiat kamiennogórski reprezentowały drużyny Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 z Kamiennej Góry.
Drużyna Gimnazjum nr 2 w składzie: Adrian Kanter, Mateusz Kożuch, Dawid Sowiński, zajęła drugie miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego. Ekipa Gimnazjum nr 1 zajęła szóste miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze