Reklama

Awans Pisarzowic

Dzisiaj (wtorek, 1 marca) w Pisarzowicach rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym dziewcząt ze szkół podstawowych.



W turnieju walczyło sześć drużyn. Dwie najlepsze awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.

Turniej wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej z Pisarzowic (gospodynie turnieju). Drugie miejsce zajęła szkoła z Radostowa Średniego. Kolejne miejsca wywalczyły reprezentacje szkół z Jeżowa Sudeckiego, Trzebienia, Krobicy i Sulikowa.



Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Radostów Średni ? SP Trzebień 3:0
SP Jeżów Sudecki - SP Sulików 3:0
SP Krobica - SP Pisarzowice 0:3
SP Trzebień ? SP Sulików 3:0
SP Radostów Średni ? SP Krobica 3:0
SP Jeżów Sudecki - SP Pisarzowice 0:3
SP Krobica ? SP Trzebień 2:3
SP Jeżów Sudecki - SP Radostów Średni 3:1
SP Pisarzowice ? SP Trzebień 3:0
SP Jeżów Sudecki - SP Krobica 3:0
SP Radostów Średni ? SP Sulików 3:0
SP Pisarzowice ? SP Trzebień 3:0
SP Sulików ? SP Krobica 0:3
SP Jeżów Sudecki ? SP Trzebień 3:0
SP Radostów Średni ? SP Pisarzowice 0:3

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama