Dzisiaj (wtorek, 1 marca) w Pisarzowicach rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym dziewcząt ze szkół podstawowych.
W turnieju walczyło sześć drużyn. Dwie najlepsze awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.
Turniej wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej z Pisarzowic (gospodynie turnieju). Drugie miejsce zajęła szkoła z Radostowa Średniego. Kolejne miejsca wywalczyły reprezentacje szkół z Jeżowa Sudeckiego, Trzebienia, Krobicy i Sulikowa.

Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Radostów Średni ? SP Trzebień 3:0
SP Jeżów Sudecki - SP Sulików 3:0
SP Krobica - SP Pisarzowice 0:3
SP Trzebień ? SP Sulików 3:0
SP Radostów Średni ? SP Krobica 3:0
SP Jeżów Sudecki - SP Pisarzowice 0:3
SP Krobica ? SP Trzebień 2:3
SP Jeżów Sudecki - SP Radostów Średni 3:1
SP Pisarzowice ? SP Trzebień 3:0
SP Jeżów Sudecki - SP Krobica 3:0
SP Radostów Średni ? SP Sulików 3:0
SP Pisarzowice ? SP Trzebień 3:0
SP Sulików ? SP Krobica 0:3
SP Jeżów Sudecki ? SP Trzebień 3:0
SP Radostów Średni ? SP Pisarzowice 0:3
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze