Dzisiaj (czwartek, 17 marca) w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach gościła pisarka Elżbieta Bednarczyk.
Elżbieta Bednarczyk jest autorką książek dla dzieci: "Kłótnie w tornistrze?; ?Zimowa przygoda królika?; ?Figlarne myszki? czy ?Chciwy niedźwiadek?. W swoim dorobku posiada także prozę dla dorosłych: ,,Odrodzenie duszy; czy ,,Dar życia?. Od ponad dwudziestu pięciu lat mieszka w Australii.
E. Bednarczyk ma liczne talenty. Oprócz pisania zajmuje się projektowaniem strojów teatralnych, tańcem. Pisze scenariusze teatralne, a także wciela się w rolę reżysera.
W dzisiejszym spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej w Pisarzowicach. Autorka zaprezentowała dwie swoje bajki, po czym zaprezentowała zdjęcia Australii. Na zakończenie pisarka zaprezentowała swoje zdolności taneczne.

Dzieci mogły zakupić książeczki od autorki, z odręcznie przygotowaną wcześniej dedykacją.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze