Kierowcy jadący drogą wojewódzką z Kamiennej Góry do Kowar zwracają uwagę na rozbite audi stojące na poboczu.
Aktualizacja 13:15
Jak informują kierowcy, samochód nadal stoi w tym miejscu. Część kierowców zatrzymuje się i sprawdza, czy nie ma poszkodowanych.
Oryginalna informacja
Część kierowców zatrzymuje się i sprawdza, co się stało. W pobliżu samochodu nie ma kierowcy. Sprawdzona została również pobliska skarpa. Zgłoszenia o zdarzeniu nie ma również policja.
Samochód stoi między Ogorzelcem a przełęczą Kowarską.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze