Dzisiaj (czwartek, 19 lipca) po południu panowanie nad samochodem straciła kobieta jadąca drogą krajową nr 5. Do zdarzenia doszło między Przedwojowem a Lubawką.
Oplem astrą jechała 37-letnia mieszkanka gminy Lubawka. Jechała w kierunku Kamiennej Góry. Gdy straciła panowanie nad pojazdem, astra wjechała do rowu. Kierującej nic się nie stało.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze