Troje funkcjonariuszy policji z kamiennogórskiej jednostki znalazło się wśród ponad setki policjantów, którzy w miniony weekend zakończyli aspiranckie szkolenie zawodowe. Była to ostatnia edycja szkolenia w tym roku.
Szkolenie trwało trzy tygodnie i prowadzone były w systemie hybrydowym. Funkcjonariusze uczestniczyli w zajęciach na terenie jednostek we Wrocławiu, Jeleniej Górze i Lubinie. Zajęcia praktyczne prowadzili miejscowi specjaliści. Zdalne wykłady prowadziła kadra Szkoły Policji w Pile.
W ciągu miesiąca funkcjonariusze, którzy ukończyli szkolenie, otrzymają awanse na stopień młodszego aspiranta.
W szkoleniu uczestniczyło dwoje funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego oraz jeden dzielnicowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze