Reklama

Aspiranckie szkolenie kamiennogórskich funkcjonariuszy

Troje funkcjonariuszy policji z kamiennogórskiej jednostki znalazło się wśród ponad setki policjantów, którzy w miniony weekend zakończyli aspiranckie szkolenie zawodowe. Była to ostatnia edycja szkolenia w tym roku.

Szkolenie trwało trzy tygodnie i prowadzone były w systemie hybrydowym. Funkcjonariusze uczestniczyli w zajęciach na terenie jednostek we Wrocławiu, Jeleniej Górze i Lubinie. Zajęcia praktyczne prowadzili miejscowi specjaliści. Zdalne wykłady prowadziła kadra Szkoły Policji w Pile.

W ciągu miesiąca funkcjonariusze, którzy ukończyli szkolenie, otrzymają awanse na stopień młodszego aspiranta. 

Reklama

W szkoleniu uczestniczyło dwoje funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego oraz jeden dzielnicowy.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama