Centrum Kulturalno-Kongresowe ?Witold? w Boguszowie-Gorcach zaprasza na wernisaż wystawy artystów dolnośląskiego oddziału Związku Artystów Plastyków. Wśród wystawionych prac będą dzieła artystów z Kamiennej Góry.
W ramach wystawy zaprezentowane zostaną prace 11 artystów plastyków: Andrzeja Niżewskiego, Bernadety Nowak, Zdzisława Szpaka, Takisa Makandasisa, Piotra Pawlickiego, Marka Kopczyka, Stanisława Pełki, Wiesławy Lewandowski, Wiesławy Marciniak-Jakubczyk, Ireneusza Szymika oraz Liliany Konat.
Otwarcie wystawy odbędzie się 23 marca (piątek) o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Centrum ?Witold?, ul. Traugutta 12g, Boguszów-Gorce.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze