Reklama

Artyści w Szybie ?Witold?

Centrum Kulturalno-Kongresowe ?Witold? w Boguszowie-Gorcach zaprasza na wernisaż wystawy artystów dolnośląskiego oddziału Związku Artystów Plastyków. Wśród wystawionych prac będą dzieła artystów z Kamiennej Góry.

 

W ramach wystawy zaprezentowane zostaną prace 11 artystów plastyków: Andrzeja Niżewskiego, Bernadety Nowak, Zdzisława Szpaka, Takisa Makandasisa, Piotra Pawlickiego, Marka Kopczyka, Stanisława Pełki, Wiesławy Lewandowski, Wiesławy Marciniak-Jakubczyk, Ireneusza Szymika oraz Liliany Konat.

Otwarcie wystawy odbędzie się 23 marca (piątek) o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Centrum ?Witold?, ul. Traugutta 12g, Boguszów-Gorce.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama