Pracownicy podziemi Arado w Kamiennej Górze pamiętali o dzisiejszej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
Podobnie jak w latach ubiegłych zmodyfikowany został sposób oprowadzania turystów, organizowane są inscenizacje odbijania obiektu.
W muzeum Arado można zobaczyć broń używaną podczas powstania, a na budynku wywieszono powstańczą flagę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze