Reklama

Arado na XIII Forum

Od ponad dziesięciu lat Stowarzyszenie Podziemne Trasy Turystyczne Polski W dniach 14 ? 16 marca XIII Ogólnopolskie Forum Podziemnych Tras Turystycznych Polski, zostało zorganizowane w Muzeum w Krzemionkach, wspólnie z krakowskim Stowarzyszeniem i Podziemną Trasą Turystyczną w Opatowie.

 

W imprezie udział wzięli przedstawiciele następujących obiektów: Muzeum Zagłebia w Będzinie, Fortu Gerharda w Świnoujściu, Muzeum Miasta Łodzi, Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, Kopalnii Soli ,,KŁODAWA?, Skansenu Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim, Chełmskich Podziemi Kredowych ,,Labirynt?, Ośrodka ,,Brama Grodzka Teatr NN? w Lublinie, Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy w Pniewie, PTG Twierdza Toruń, Geoparku Kielce. Kamienną Górę reprezentowało Projekt Arado Zaginione Laboratorium Hitlera. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama