Od ponad dziesięciu lat Stowarzyszenie Podziemne Trasy Turystyczne Polski W dniach 14 ? 16 marca XIII Ogólnopolskie Forum Podziemnych Tras Turystycznych Polski, zostało zorganizowane w Muzeum w Krzemionkach, wspólnie z krakowskim Stowarzyszeniem i Podziemną Trasą Turystyczną w Opatowie.
W imprezie udział wzięli przedstawiciele następujących obiektów: Muzeum Zagłebia w Będzinie, Fortu Gerharda w Świnoujściu, Muzeum Miasta Łodzi, Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, Kopalnii Soli ,,KŁODAWA?, Skansenu Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim, Chełmskich Podziemi Kredowych ,,Labirynt?, Ośrodka ,,Brama Grodzka Teatr NN? w Lublinie, Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy w Pniewie, PTG Twierdza Toruń, Geoparku Kielce. Kamienną Górę reprezentowało Projekt Arado Zaginione Laboratorium Hitlera.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze