Mieszkańcy Kamiennej Góry mieli pierwszą okazję do zobaczenie rekonstruktorów biorących udział w tegorocznym rajdzie Arado.
Przed południem kolumna wojskowych pojazdów przejechała z pl. Kościelnego, tzw. małą obwodnicą, czyli Al. Wojska Polskiego, ul. Spacerową, na rynek. Na głównym placu w mieście każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z rekonstruktorami i ich sprzętem. Po prezentacji oddziały przejechały nad zalew.
Główna inscenizacja rozpocznie się o godzinie 14 nad zalewem. Więcej o rajdzie Arado w sekcji Arado 2016.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze