W niedzielę (14 stycznia) w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrają również kamiennogórskie podziemia Arado.
Tego dnia turyści będą mogli zwiedzić podziemia po wrzuceniu minimum 10 zł do puszki WOŚP stojącej przy kasie. Datek zastąpi bilet wstępu.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze