APEL DO MIESZKAŃCÓW GMINY KAMIENNA GÓRA
Zwracam się z apelem do osób korzystających z gminnych urządzeń wodociągowych o oszczędne korzystanie z wody i wstrzymania podlewania ogródków, trawników, mycia samochodów oraz używania wody na cele inne niż socjalno?bytowe gospodarstw domowych i rolnych.
Powyższa, krytyczna sytuacja jest spowodowana brakiem opadów deszczu i niepokojącym zmniejszeniem ilości wody powierzchniowej i głębinowej.
Od dyscypliny mieszkańców w gospodarowaniu poborem wody zależeć będzie możliwość nieprzerwalnego zaopatrzenia w wodę wszystkich odbiorców.
Wójt Gminy
Stanisław Szmajdziński
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze