Podczas dzisiejszej (środa, 28 kwietnia) sesji radni miasta Kamienna Góra przyjęli apel w sprawie szpitala w Kamiennej Górze.
Radni zaapelowali do zarządu powiatu o podjęcie skutecznych działań mających pozwolić na wznowienie działalności trzech zawieszonych oddziałów oraz poprawy sytuacji kadrowej w szpitalu.
Apel jest efektem wysłuchania przez radnych miejskich informacji udzielonej przez zarząd szpitala podczas sesji rady powiatu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze