Uczniowie klas mundurowych oraz delegacje uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze tradycyjnie zebrali się przy pomniku ofiar faszyzmu, aby uczcić Święto Niepodległości.
Uczniowie symbolicznie o 11:11 odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego w szkole. Później udali się pod kościół pw. Matki Bożej Różańcowej. Po odczytaniu Apelu Pamięci kwiaty oraz znicze pod pomnikiem złożyła wicestarosta Małgorzata Krzyszkowska, radna powiatowa Zofia Kolat oraz wicedyrektor ZSZiO Bożena Drożdżowska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze