Reklama

Apel i pielgrzymka

We wtorek (14 sierpnia) na Placu Jana Pawła II w Lubawce odbędzie się uroczysty Apel Jasnogórski. Dzień później spod kościoła parafialnego wyruszy IX Piesza Pielgrzymka Lubawka - Krzeszów, której celem będą uroczystości odpustowe w sanktuarium maryjnym.

 

Apel Jasnogórski odbędzie się w wigilię uroczystości Wniebowzięcia NMP, 14 sierpnia. Uświetni go oprawa muzyczna, przygotowana przez zespół wokalno-instrumentalny, działający przy lubawskiej parafii. Oprócz wspólnego śpiewania pieśni i piosenek o tematyce maryjnej, przewidziano również indywidualne występu młodzieży z zespołu. Początek o godzinie 20:40.

IX Piesza Pielgrzymka Lubawka - Krzeszów wyruszy 15 sierpnia o godz. 8:00 spod kościoła parafialnego. Warto zabrać ze sobą modlitewnik i różaniec.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama