We wtorek (14 sierpnia) na Placu Jana Pawła II w Lubawce odbędzie się uroczysty Apel Jasnogórski. Dzień później spod kościoła parafialnego wyruszy IX Piesza Pielgrzymka Lubawka - Krzeszów, której celem będą uroczystości odpustowe w sanktuarium maryjnym.
Apel Jasnogórski odbędzie się w wigilię uroczystości Wniebowzięcia NMP, 14 sierpnia. Uświetni go oprawa muzyczna, przygotowana przez zespół wokalno-instrumentalny, działający przy lubawskiej parafii. Oprócz wspólnego śpiewania pieśni i piosenek o tematyce maryjnej, przewidziano również indywidualne występu młodzieży z zespołu. Początek o godzinie 20:40.
IX Piesza Pielgrzymka Lubawka - Krzeszów wyruszy 15 sierpnia o godz. 8:00 spod kościoła parafialnego. Warto zabrać ze sobą modlitewnik i różaniec.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze