Reklama

Anioł w piekle niepokornych

W auli Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze odbyła się dzisiaj (13 kwietnia, piątek) dziesiąta z kolei premiera przedstawienia przygotowanego przez koło teatralne ?Pod Jednym Dachem?.

 

W zespole ?Pod Jednym Dachem? wspólnie występują licealiści i uczniowie Gimnazjum nr 2. Koło istnieje już czternaście lat, a od dziesięciu regularnie przygotowuje coroczne premiery. Tym razem młodzi twórcy wzięli na warsztat opowiadanie swojej koleżanki i powstał autorski spektakl pod tytułem ?A może było inaczej?. Opowieść o kochającym sztukę aniele, który został zesłany do piekła niepokornych artystek - diablic spodobała się publiczności. Spektakl powstał pod opieką Marzeny Szewczyk i Lidii Drozdowskiej.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama