W auli Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze odbyła się dzisiaj (13 kwietnia, piątek) dziesiąta z kolei premiera przedstawienia przygotowanego przez koło teatralne ?Pod Jednym Dachem?.
W zespole ?Pod Jednym Dachem? wspólnie występują licealiści i uczniowie Gimnazjum nr 2. Koło istnieje już czternaście lat, a od dziesięciu regularnie przygotowuje coroczne premiery. Tym razem młodzi twórcy wzięli na warsztat opowiadanie swojej koleżanki i powstał autorski spektakl pod tytułem ?A może było inaczej?. Opowieść o kochającym sztukę aniele, który został zesłany do piekła niepokornych artystek - diablic spodobała się publiczności. Spektakl powstał pod opieką Marzeny Szewczyk i Lidii Drozdowskiej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze